☎   +90(312) 255 82 20     ☎   +90(312) 255 82 23    

HAKKIMIZDA

VEGA NORM DUŞ KÜVET KABİNLERİ


Vega Norm Olarak Değişme KarşıDinamik, Mimari Tasarım ve Yenilikleri Yakından Takip Eden , Teklonojik Ürünleri Sürekli Bünyesine Katarak Müşteri Taleplerine Cevap Veren Yenilikçi, Çözüm Bulucu Bir Misyon ile Üsthizmet Vermektedir.

 

Bir Çok Çözüm Ortakları ile Ürün Gamını Genişleterek Kaliteli ve Çözümcül Ürünler , Daha Uygun Fiyat , En Üst Düzeyde Kaliteli Hizmet , Satış Sonrası Ürün Memnuniyetini Sağlamayı , Müşterilerine Özel Tasarlanmış Huzurlu ve Mutlu Mekanlar Sunmayı , Banyonuza Değer Katmayı Hedeflemektedir.


 

- Değerli müşterilerimiz ve bayilerimiz!

- Firmamız kendi sektöründe farklı konsept, özel üretim, kişiye özel tasarım ve ürün çeşitliliği ile sürekli yenilenen geliştirilen ar-ge ekibimizin yoğun çalışmalar doğrultusunda hizmet vermektedir.

- YURT İÇİ PAZARINDA BÜYÜMEK İÇİN FAALİYETLERİNİ VE YATIRIMLARINI HIZLA SÜRDÜRMEKTEDİR,BAYİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ İLE BİRLİKTE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞINI YANSITMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ.

-  Şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmuş  ve bu bilinçle en iyi hizmeti verme çabasındadır. 

- Vega norm, üretiminin  ilk  aşamasından  başlayıp, montaj süreci ve satış  sonrası desteğini tüketiciye ulaştırıncaya kadar, her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmektedir.

- Vega norm, siz değerli müşterilerimizin ürünlerimiz ve firmamız hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi dikkate alarak çalışmalarını bu yönde yapmaya devam edecektir.

 

“BANYONUZA DEĞER”